2012

Vianočný večierok spoločnosti Dobré Reality 2012

20.12.2012

Štrnásteho decembra 2012 sa konal v priestoroch štvorhviezdičkového Hotela pod Zámkom vianočný večierok spoločnosti Dobré Reality s.r.o.

Večierok je poďakovaním naším realitným maklérom za ich prácu v uplynulom roku. Po privítaní pozvaných realitných maklérov, slávnostnom prípitku sa začali prezentovať výsledky za rok 2012, ako aj vízie do nového roku 2013.

Večierok pokračoval odovzdávaním cien najlepším maklérom spoločnosti za rok 2012 v kategóriách Skokan roka (Bc. Richard Lichtblau), tretie miesto Maklér roka (Ing. Július Rábek), druhé miesto Maklér roka (Tomáš Sedlický), najúspešnejším maklérom roku 2012 sa stal Ing. Dalibor Maďar, ktorý okrem iného získal zájazd do štvorhviezdičkového Hotela Ramada Resort Aquaworld prepojeného s najväčším krytým aqua parkom v Európe.

Najúspešnejším manažérom spoločnosti v roku 2012 sa stala Karin Dudová, ktorá bola rovnako ocenená zájazdom s wellness pobytom v Budapešti. Po oficiálnej časti a večeri pokračoval večierok v priestoroch kolkárne voľnou zábavou, pri kolkoch a pohári dobrého vína spolu s hosťami z partnerskej spoločnosti. Tí aktívnejší pokračovali v zábave na diskotéke v priestoroch hotela.

Ďakujeme všetkým zúčastneným za príjemne prežitý večer v kruhu najúspešnejších a prajeme všetkým veľa pracovných a osobných úspechov v roku 2013. Ak rozmýšľate o práci realitného makléra, manažéra realitného tímu alebo uvažujete o otvorení vlastnej kancelárie obráťte sa na profesionálov a objavte možnosti úspešného rastu pod krídlami úspešnej spoločnosti. Viac v sekcii kariéra.


Piaty ročník RecruitRank Awards 2012

26.11.2012

Naša spoločnosť DOBRÉ REALITY s.r.o. sa dostala medzi TOP 10 spoločností vo svojej kategórii s najlepším výberovým procesom podľa hodnotenia uchádzačov o prácu na pracovnom portály Profesia.sk.

Ocenenie RecruitRank Awards je každoročne udelené personálnym agentúram a firmám s najlepšie hodnotenými výberovými procesmi na základe priamej spätnej väzby od viac ako 125 000 uchádzačov za obdobie posledných 12 mesiacov. Jubilejný piaty RecruitRank Awards ročník udeľovania cien sa konal 22.11. 2012 v krásnych priestoroch lode River club v Bratislave, kde sa slávnostného večera zúčastnila manažérka centrály Ing. Miriama Knyblová.

Ďakujeme všetkým uchádzačom za kladné hodnotenia našej spoločnosti, ktoré nás zaväzujú nepoľaviť v kvalite priebehu výberového procesu v nasledujúcom roku. Zároveň sa chceme poďakovať spoločnosti Profesia.sk za príjemne strávený večer v kruhu najlepšie hodnotených spoločností.

Odborný seminár realitnej spoločnosti Dobré Reality v Martine.

1.11.2012

Dňa 25.10. 2012 sa uskutočnil odborný seminár spoločnosti Dobré Reality v Martine v priestoroch štvorhviezdičkového hotelu Turiec. Seminár sa konal pre maklérov pobočiek Poprad, Banská Bystrica, Banská Štiavnica, Žilina, Martin, Prievidza, Partizánske.

Prednáška bola zameraná na techniky overovania technického a právneho stavu nehnuteľnosti, ktorých predaj a prenájom sprostredkúva spoločnosť Dobré Reality.

Semináru sa zúčastnila riaditeľka partnerskej spoločnosti Broker Consulting pani Ing. Monika Janíčková - Hanzesová, ktorej cieľom bolo zefektívniť a urýchliť procesy vybavovanie hypotekárnych úverov v spolupráci s realitnými maklérmi spoločnosti.  

V poslednej časti semináru priblížil účastníkom spoločnosti problematiku katastrálnych máp a geometrických plánov Tomáš Freimann, realitný maklér z pobočky Prievidza.

V prípade, že sa zaujímate o prácu realitného makléra alebo chcete otvoriť kanceláriu s vlastným tímom realitných maklérov, využite na svoj odborný rast dynamickú, progresívnu spoločnosť, ktorá je garantom úspešnosti našich maklérov a manažérov na realitnom trhu. Viac o kariére v realitnej spoločnosti Dobré Reality sa dozviete v sekcii kariéra.

Odborný seminár Dobré Reality v Nitre

23.10.2012

Začiatkom októbra sa uskutočnil odborný seminár spoločnosti Dobré Reality v kongresovom školiacom centre Agroinštitút Nitra. Garantom seminára bola centrála spoločnosti.

Prednášky boli zamerané na zvyšovanie kvality poskytovaných služieb a za pomoci audiovizuálnej techniky boli odprezentované konkrétne príklady rýchleho a úspešného riešenia obchodných prípadov realizovaných našou spoločnosťou.

Na seminár prijala pozvanie riaditeľka našej partnerskej spoločnosti Broker Consulting pani Ing. Monika Janíčková - Hanzesová, ktorá vystúpila k problematike financovania kúpy nehnuteľnosti. Zamerala sa aj na rýchlu komunikáciu a súčinnosť s našimi realitnými maklérmi s cieľom zefektívniť a urýchliť vybavenie úveru na financovanie kúpy nehnuteľnosti našim klientom.

Na záver semináru sa predstavil našim realitným maklérom pán Tomáš Freimann – realitný maklér z pobočky Prievidza, ktorý prebral problematiku katastrálnych máp a geometrických plánov, dôležitých hlavne pri predaji rodinných domov a pozemkov. Následne sa podelil o svoje skúsenosti z praxe, vyzdvihol fungovanie spoločnosti Dobré Reality a počet obchodných príležitostí, ktoré mu zabezpečila naša spoločnosť v krátkej dobe jeho fungovania u nás prostredníctvom nášho systému inzercie a exportov.

Účastníci odmenili organizátorov potleskom a v anonymnom hodnotení prevládala spokojnosť s obsahom a úrovňou celého semináru.

V mene centrály ďakujeme všetkým za účasť a vzhľadom na obmedzenú kapacitu 45 miest sa ďalší odborný seminár pre našich maklérov bude konať v Martine v hoteli Turiec 25.10. 2012 od 9,00 hod – 17,00hod. Tešíme sa na stretnutie s vami.

Ak máte záujem budovať kariéru v úspešnej spoločnosti, pošlite životopis a motivačný list s určením lokality, v ktorej máte záujem pôsobiť, na e-mailovú adresu kariera-ZVNC-dobrereality.sk alebo vyplňte nasledujúci dotazník.


Promo akcia v Bánove

23.9.2012

Dňa 21. septembra 2012 sa v malebnej obci Bánov, okres Nové Zámky konala obľúbená akcia pod názvom "Kukuričniak".

Na uvedenej akcii sa zúčastnila naša regionálna riaditeľka Karin Dudová spolu so svojim tímom maklérov, ktorí prezentovali prácu maklérov a spoločnosť Dobré Reality.
Medzi zúčastnenými bol veľký záujem o informácie týkajúce sa predaja, prenájmu alebo kúpy nehnuteľností. Okrem poradenstva a prezentácie spoločnosti, rozdali naši makléri mnoho balónikov, čím potešili aj tých najmeších účastníkov promo akcie. Vzhľadom na veľký záujem o stánok našej spoločnosti sa dĺžka plánovanej promo akcie musela predĺžiť.
Akcia dopadla podľa regionálnej riaditeľky Karin Dudovej na výbornú a prekonala jej očakávania. 

Vzhľadom na veľký záujem verejnosti o poradenstvo a informácie z oblasti predaja nehnuteľností plánujeme podobné promo akcie zorganizovať aj v ďalších regiónoch.

Otvorenie novej kancelárie v Prievidzi

1.8.2012

S radosťou Vám oznamujeme, že sme pre Vás otvorili novú kanceláriu centrály spoločnosti Dobré Reality s.r.o. a novú pobočku Prievidza
so sídlom v Prievidzi na ul. M. Falešníka 10 ( pri Kauflande, oproti Tescu ).

Radi Vás privítame v nových reprezentatívnych priestoroch, s pohodlným bezplatným parkovaním pred budovou, kde Vám náš tím profesionálov s radosťou pomôže pri predaji, prenájme, či kúpe nehnuteľností a ochotne Vám odpovie na všetky otázky s tým spojené.
Vedením pobočky bol poverený pán Tomáš Sedlický, ktorý patrí medzi troch najlepších maklérov našej silnej slovenskej
siete Dobré Reality. Svoje osobné skúsenosti, ako aj skúsenosti vedenia spoločnosti prinášajú profesionálne služby v realitách obyvateľom hornej Nitry. Veríme, že nesklameme Vašu dôveru a svojím profesionálnym prístupom budeme spoľahlivým partnerom pri predaji, prenájme, či kúpe nehnuteľnosti.

 

Spoločnosť Dobré Reality s.r.o.

sa stala silnou slovenskou realitnou sieťou s pôsobnosťou k 1. augustu 2012 vo viac ako 25 mestách s 15 „kamennými“ pobočkami. U nás má šancu každý šikovný človek, ale aj celá regionálne pôsobiaca realitná kancelária.

Pridajte sa k najúspešnejšiemu tímu maklérov a staňte sa súčasťou kapitálovo silnej spoločnosti vedenej tímom profesionálov s dlhoročnými skúsenosťami v realitách. Ak Vás zaujíma práca realitného makléra, alebo máte realitnú kanceláriu a hľadáte silnú a dynamickú spoločnosť, kliknite na sekciu Kariéra, kde sa dozviete viac informácií.


Úspešné výberové konania na pozície realitných maklérov v našej spoločnosti

30.7.2012

V spoločnosti Dobré Reality aj v súčasnosti aktívne prebieha výberový proces k voľným pozíciám realitných maklérov. Vo vybraných mestách a regiónoch rozširujeme naše úspešné tímy obchodníkov s nehnuteľnosťami.

 

Zefektívnili sme výberový proces a taktiež informovanosť všetkých záujemcov o prácu v našej spoločnosti. Po odoslaní životopisu uchádzača na e-mail kariera-ZVNC-dobrereality.sk, priamo z našej stránky, alebo prostredníctvom pracovného portálu www.profesia.sk je životopis rýchlo a odborne posúdený naším personálnym oddelením. Na osobnom pohovore starostlivo vyhodnotíme predpoklady každého uchádzača. Po absolvovaní pohovoru sa úspešní uchádzači stávajú členmi tímu našej silnej slovenskej siete spoločnosti Dobré Reality.

Teší nás zaradenie výberového procesu spoločnosti Dobré Reality do rebríčka TOP 10 najlepších výberových procesov, ktoré sú priebežne vyhodnocované renomovaným portálom profesia.sk. On-line hodnotenie výberového procesu spoločnosti vychádza zo spätnej väzby uchádzačov, ktorí v priebehu roka a aj teraz prejavujú záujem o pracovnú pozíciu realitný maklér zverejnenú na www.profesia.sk. Do rebríčka TOP spoločností je celkovo zaradených 4 120 malých a 164 veľkých spoločností. Rebríčky TOP 10 sa automaticky denne aktualizujú a môžete si ich kedykoľvek pozrieť na stránke www.recruitrank.sk.

Viac informácii o pozícii obchodník s nehnuteľnosťami / realitný maklér sa dočítate v sekcii Kariera alebo na stránkach najväčšieho pracovného portálu na Slovensku www.profesia.sk.