2014

Vianočný večierok spoločnosti DOBRÉ REALITY s.r.o.

13.12.2015

Jedenásteho decembra 2015 sa konalo koncoročné posedenie maklérov a spolupracovníkov spoločnosti DOBRÉ REALITY s.r.o. v priestoroch Hotela pod Zámkom **** v Bojniciach. Neformálne posedenie bolo poďakovaním pre všetkých maklérov za ich prácu v uplynulom roku 2015.

Na začiatku večierka manažér pre rozvoj pán Jaroslav Svitok zhodnotil celoročné výsledky a predstavil víziu spoločnosti zameranú na zvýšenú náborovú aktivitu a exkluzivitu v rok 2016. Posedenie ďalej pokračovalo odovzdávaním cien najlepším maklérom spoločnosti za rok 2015.

Ocenenie Manažér roka 2015 získal pán Tomáš Sedlický z pobočky Prievidza rovnako ako aj minulý rok 2014 a ocenenie Nováčik roka 2015 si prevzal pán Peter Tomek z pobočky Nové Mesto nad Váhom.

 

Tretie miesto ako Maklér roka 2015 získal pán Ing. Dalibor Maďar z pobočky Banská Štiavnica a druhé miesto ako Maklér roka 2015 obsadila pani Alica Szökeová z Nitrianskej pobočky.

 

Najúspešnejším maklérom spoločnosti DOBRÉ REALITY s.r.o. sa stal pán Ondrej Dúcky zo zastúpenia Bánovce nad Bebravou. Prvé tri miesta boli finančne odmenené, čo je výzvou aj pre ostatných kolegov v roku 2016! Po skončení oficiálnej časti večierok pokračoval voľnou zábavou pri bowlingu, dobrom víne a pečenom prasiatku.

 

Ďakujeme všetkým zúčastneným za príjemne prežitý večer v kruhu najúspešnejších a prajeme všetkým veľa pracovných a osobných úspechov v roku 2016.

Ak rozmýšľate o práci realitného makléra, manažéra realitného tímu alebo uvažujete o otvorení vlastnej kancelárie obráťte sa na profesionálov a objavte možnosti úspešného rastu pod krídlami úspešnej spoločnosti. Viac v sekcii kariera.


Zľavový poukaz do ORVA Design Studio Prievidza

18.11.2015

Pri kúpe nehnuteľnosti prostredníctvom realitnej spoločnosti DOBRÉ REALITY s.r.o. dostanú naši klienti zľavový poukaz na nákup v ORVA Design Štúdiu v Prievidzi.

Využite skvelú zľavu 15% na nákup tapiet, podláh, dverí, kľučiek, látok a ďalších skvelých doplnkov.

Pomáhame našim klientom krajšie bývať ...


Konferencia REALITY 2015

22.5.2015

ru

Realitná únia Slovenskej republiky zorganizovala v máji celoslovenskú konferenciu pod názvom REALITY 2015.

RU RU
RU RU

Celodennej konferencie sa zúčastnili aj kolegovia z centrály spoločnosti DOBRÉ REALITY s.r.o. pán Jaroslav Svitok - manažér pre rozvoj a pán Tomáš Freimann - maklér z pobočky Prievidza. Cieľom konferencie bolo zachytiť najnovšie trendy na realitnom trhu a obohatiť svoje vedomosti v novom stavebnom a katastrálnom zákone, realitnom práve a legislatíve, v marketingu realitnej kancelárie, v cenách nehnuteľností, úveroch a úrokoch, aby spoločnosť DOBRÉ REALITY s.r.o. mohla poskytovať najkvalitnejšie služby pre svojich klientov a kolegov.

ru

Použité fotografie - Zdroj: Realitná únia SR


Realitné kancelárie a ochrana osobných údajov

25.3.2015

Zákon č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov, ktorý je účinný od 1. júla 2013 ukladá realitným kanceláriám viaceré povinnosti v súvislosti s nakladaním a uchovávaním osobných údajov svojich klientov. Spoločnosť DOBRÉ REALITY s.r.o. prísne dbá na bezpečnosť osobných údajov svojich klientov. Naša spoločnosť má odborne vypracovaný bezpečnostný projekt a smernice, ktoré zabezpečujú komplexnú ochranu osobných údajov našich klientov počas celého procesu sprostredkovania predaja a prenájmu nehnuteľností.

  ochrana osobných údajov

Pri kúpe nehnuteľnosti u nás dostanete zľavu - 30% na spotrebiče SIEMENS a BOSCH.

18.3.2015

Pri kúpe nehnuteľnosti cez spoločnosť DOBRÉ REALITY s.r.o. dostanú naši klienti nie len nehnuteľnosť, ktorú si vybrali zo širokej ponuky, komplexný právny servis, výber najvýhodnejšieho financovania prostredníctvom špecialistu na úvery, ale aj niečo navyše.

V spolupráci s firmou PEGAS studio sme pre svojich klientov pripravili zľavu - 30% na päť spotrebičov SIEMENS alebo BOSCH, ZADARMO nezáväznú vizualizáciu kuchyne a individuálne zľavy na nábytok na mieru pri komplexnom zastrešení interiéru.

PEGAS

Aj vám môžeme pomôcť krajšie bývať . . .


Slávnostné oceňovanie Recruit Awards 2014

10.2.2015

V siedmom ročníku slávnostného udeľovania cien Recruitrank Awards 2014 bola naša manažérka centrály slečna Ing. Miriama Knyblová nominovaná do TOP 10 v kategórii najlepší Recruiteri - personalisti a konzultanti Slovenska, kde sa oceňuje práca konkrétnej osoby na základe hodnotení uchádzačov o zamestnanie za rok 2014.

Zároveň sa naša spoločnosť DOBRÉ REALITY s.r.o. umiestnila na 14.mieste z celkového počtu 331 firiem vo svojej kategórii malé firmy s najlepším výberovým procesom podľa hodnotenia uchádzačov o prácu na pracovnom portále www.profesia.sk.

 

 

 

Oceňovanie za rok 2014 bolo udeľované personálnym agentúram, recruiterom a firmám s najlepšie hodnotenými výberovými procesmi na základe spätnej väzby od vyše 69 tisíc uchádzačov a konalo sa v hoteli Sheraton v Bratislave dňa 29.1.2015, kde sa slávnostného večera zúčastnila manažérka centrály slečna Ing. Miriama Knyblová a manažér pobočky Prievidza pán Tomáš Sedlický.

Ďakujeme za kladné hodnotenia adresované našej spoločnosti a tímu Profesie za príjemne strávený večer v kruhu najlepšie hodnotených spoločností.


Vianočný večierok spoločnosti DOBRÉ REALITY-2014

1.1.2015

Vianočný večierok a koncoročné stretnutie maklérov a spolupracovníkov spoločnosti DOBRÉ REALITY s.r.o. sa konalo v priestoroch horského hotela Remata. Vianočné posedenie bolo poďakovaním pre všetkých maklérov, oblastných manažérov a ostatných kolegov za ich prácu v roku 2014.

Na začiatku večierka zhodnotil manažér pre rozvoj spoločnosti pán Jaroslav Svitok celoročné výsledky spoločnosti, ocenil najlepších maklérov v roku 2014 a predstavil víziu spoločnosti do roku 2015.

Nováčikom roka sa stala Alica Szokeová z Nitrianskej pobočky a ocenenie Manažér roka získal pán Tomáš Sedlický z Prievidze. Tretie miesto ako Maklér roka 2014 obsadila pani Dana Vidová a druhé miesto ako Maklér roka 2014 získala pani Zuzana Solovicová. Najúspešnejším maklérom spoločnosti za rok 2014 sa stal pán Ing. Dalibor Maďar rovnako ako v roku 2012. Prvé tri miesta boli finančne odmenené, čo je výzvou aj pre ostatných kolegov v roku 2015! Všetci zúčastnení získali od spoločnosti vianočný darček :)