2016

Koncoročné posedenie maklérov a spolupracovníkov spoločnosti DOBRÉ REALITY s.r.o.

16.12.2016

Šestnásteho decembra 2016 sa konalo koncoročné posedenie maklérov a spolupracovníkov spoločnosti DOBRÉ REALITY v priestoroch Hotela pod Zámkom v Bojniciach.

Koncoročné posedenie v príjemnom prostredí, z ktorého sa stala tradícia, bolo zorganizované ako prejav vďaky pre všetkých našich maklérov a kolegov za ich činnosť v realitnom obchode v uplynulom roku 2016.

Úvodom tejto akcie prokurista spoločnosti pán Jaroslav Svitok prezentoval zmeny, ktoré sa udiali za uplynulý rok 2016 a zdôraznil ich pozitívny dopad na celkový chod spoločnosti. Následne predstavil víziu spoločnosti na rok 2017, prioritne zameranú najmä na náborovú aktivitu a exkluzivitu, ktoré priamo súvisia s úspešným pôsobením maklérov na realitnom trhu.

Oficiálnu časť ukončil zhodnotením výsledkov a odovzdávaním cien najlepším maklérom a manažérom spoločnosti za rok 2016.

Ocenenie Manažér roka 2016 získala pani Karin Dudová z pobočky Nové Zámky, ktorej makléri dosiahli najlepšie výsledky v náboroch aj v predajoch. Ocenenie Nováčik roka 2016 si prevzal pán Richard Sloboda z pobočky Bratislava, ktorý sa od začiatku svojej kariéry realitného makléra aktívne a úspešne zapojil do náborov a predajov nehnuteľností.

Špeciálne ocenenie za lojalitu a dosiahnutý magický finančný obrat v spoločnosti DOBRÉ REALITY si prevzal pán Tomáš Sedlický, manažér pobočky Prievidza. Tretie miesto ako Maklér roka 2016 za dosiahnutý finančný obrat získala pani Karin Dudová z pobočky Nové Zámky. Druhé miesto ako Maklér roka 2016 za dosiahnutý finančný obrat získala pani Danka Vidová z pobočky Prievidza . Najúspešnejším maklérom spoločnosti DOBRÉ REALITY za dosiahnutý finančný obrat v roku 2016 sa stala pani Alica Szokeová z pobočky Nitra. Prvé tri miesta boli finančne odmenené, čo je výzvou aj pre ostatných kolegov v roku 2017.

Neoficiálna časť posedenia sa niesla v znamení voľnej zábavy pri bowlingu, dobrom víne a pečenom prasiatku. Touto cestou ďakujeme všetkým zúčastneným za príjemne prežitý večer a prajeme vám veľa pracovných a osobných úspechov v roku 2017. Ak rozmýšľate o práci realitného makléra, manažéra realitného tímu, alebo uvažujete o otvorení vlastnej kancelárie, obráťte sa na profesionálov a objavte možnosti úspešného rastu pod krídlami silnej a etablovanej spoločnosti. Viac v našej sekcii kariera.


Grilovačka v Radvani nad Dunajom.

22.6.2016

V dňoch 17.-19.6. 2016 zorganizovala oblastná manažérka pani Karin Dudová grilovačku pre svojich maklérov z pobočiek Nitra, Nové Zámky, Komárno a Levice.

Ďakujeme všetkým zúčastneným za príjemne prežitý víkend v kruhu skvelých kolegov a priateľov a všetkým maklérom spoločnosti Dobré Reality prajeme veľa pracovných a osobných úspechov v letných mesiacoch.


Konferencia REALITY 2016

1.6.2016

Realitná únia Slovenskej republiky zorganizovala 11.05.2016 konferenciu realitných maklérov v Bratislave. Celodennej konferencie sa zúčastnili aj kolegovia z centrály spoločnosti DOBRÉ REALITY s.r.o. pán Jaroslav Svitok - manažér pre rozvoj a pán Tomáš Sedlický - oblastný manažér Prievidze.

Cieľom konferencie bolo zachytiť najnovšie informácie z realitného prostredia a obohatiť svoje vedomosti v realitnom práve, legislatíve, ekonomike a financiách, v marketingu realitnej kancelárie, v cenách nehnuteľností, úveroch a úrokoch, aby spoločnosť DOBRÉ REALITY s.r.o. mohla poskytovať najkvalitnejšie služby pre svojich klientov a kolegov.

Použité fotografie - Zdroj: Realitná únia SR


Jarné školenie maklérov spoločnosti DOBRÉ REALITY s.r.o.

3.5.2016

S príchodom jari sa v spoločnosti DOBRÉ REALITY s.r.o. uskutočnila šnúra školení. Dňa 19.04.2016 sa konalo školenie na pobočke v Nových Zámkoch, 04.05.2016 na pobočke v Banskej Štiavnici a 05.05.2016 na pobočke v Novom Meste nad Váhom. Odborný seminár vedený pánom Jaroslavom Svitkom, manažérom pre rozvoj, bol zameraný na katastrálne mapy, územné plány a nové legislatívne zmeny pri predaji ornej pôdy. Po skončení semináru bola na pobočkách vymenená výpočtová technika za účelom skvalitnenia a zjednodušenia práce našim maklérom.

Makléri spoločnosti DOBRÉ REALITY s.r.o. sú pravidelne školení, aby mohli poskytovať najkvalitnejšie služby pre svojich klientov. V prípade, že sa zaujímate o prácu realitného makléra, využite na svoj odborný rast dynamickú, progresívnu spoločnosť, ktorá je garantom úspešnosti našich maklérov a manažérov na realitnom trhu. Viac o kariére v realitnej spoločnosti DOBRÉ REALITY s.r.o. sa dozviete v sekcii kariera.


Jarný celoslovenský seminár maklérov DOBRÉ REALITY s.r.o. s predsedkyňou Realitnej únie SR

31.3.2016

Dňa 23.03.2016 sa uskutočnil celoslovenský odborný seminár pre maklérov spoločnosti DOBRÉ REALITY s.r.o. v priestoroch hotela Lipa v Bojniciach. Seminár prebiehal pod záštitou pani Mgr. Karin Zápalovej z Bratislavy, ktorá je predsedkyňa Realitnej únie SR a profesionálny lektor a kouč. Odborný seminár bol zameraný na nábor kvalitných nehnuteľností a zdokonaľovanie obchodných zručností.

V prípade, že sa zaujímate o prácu realitného makléra, využite na svoj odborný rast dynamickú, progresívnu spoločnosť, ktorá je garantom úspešnosti našich maklérov a manažérov na realitnom trhu. Viac o kariére v realitnej spoločnosti DOBRÉ REALITY s.r.o. sa dozviete v sekcii kariera.