2017

Aktuality a novinky realitnej spoločnosti DOBRÉ REALITY

Vianočný večierok 2017

15.12.2017

Mesiac december býva v spoločnosti Dobré Reality už tradične spojený s koncoročným posedením a oceňovaním našich najúspešnejších kolegov. Tento rok sa posedenie uskutočnilo 15.12. v Horskom hoteli Remata. Úvodom náš prokurista pán Jaroslav Svitok zhodnotil uplynulý rok, ktorý vyšiel ako pozitívny vo všetkých smeroch. Následne predstavil plány na rok 2018, ktoré sú okrem iného zamerané najmä na stabilizáciu tímu, pozitívnu motiváciu všetkých členov spoločnosti Dobré Reality a rozširovanie jednotlivých tímov o nových maklérov. Po tomto prejave nasledovalo oceňovanie najúspešnejších maklérov a manažérov.

Ocenenie manažér roka 2017 získala pani Alica Szokeová z pobočky Nitra, ktorej tím maklérov dosiahol najlepšie výsledky v realitnej činnosti.

Ako Nováčik roka 2017 bol za svoje vynikajúce výsledky ocenený pán Rastislav Tomaník z pobočky Prievidza. Špeciálnu cenu za lojalitu a dosiahnutý magický finančný obrat v spoločnosti Dobré Reality získala pani Alica Szokeová z pobočky Nitra. Tretie miesto ako Maklér roka 2017 za dosiahnutý finančný obrat získal pán Rastislav Tomaník z pobočky Prievidza. Druhé miesto ako Maklér roka 2017 za dosiahnutý finančný obrat získala pani Naďa Lauková z pobočky Nitra, za ktorú prebrala ocenenie jej regionálna manažérka. 

Prvé miesto ako Maklér roka 2017 za dosiahnutý finančný obrat získala pani Alica Szokeová z pobočky Nitra.

Okrem vecných cien získali ocenení makléri aj finančnú odmenu.

Po ukončení oficiálnej časti nasledovala voľná zábava pri pečenom prasiatku, dobrom vínku, hudbe a bowlingu.

Touto cestou ďakujeme všetkým našim kolegom za úspešný rok 2017 a prajeme veľa pracovných aj osobných úspechov v roku 2018.


Séria školení maklérov v novembri 2017.

18.11.2017

Mesiac november sa v spoločnosti Dobré Reality niesol v znamení série školení, ktoré sa postupne uskutočnili v pobočkách Rimavská Sobota, Nové Mesto nad Váhom, Prievidza a Nové Zámky. Školenia viedol pán Jaroslav Svitok, prokurista spoločnosti, spoločne s našimi regionálnymi manažérmi. Témy školenia boli nasledovné: práca s internými tlačivami a ich použitie v obchodnom prípade, zvládanie námietok pri telefonovaní s klientom a využívanie nástrojov pri práci s katastrálnou mapou. Školenia boli určené najmä pre našich nových maklérov, ale zúčastnili sa ich aj stabilní členovia, ktorí školenie uvítali ako možnosť zopakovať si svoje vedomosti, niečo nové sa dozvedieť a prípadne prispieť svojimi skúsenosťami, alebo tipmi z pozície realitného makléra.

 

Pravidelnými školeniami si naši makléri zvyšujú svoj profesionálny kredit, aby mohli poskytovať klientom kompletný servis pri práci s nehnuteľnosťami.


Kurz "LEKTOR", akreditovaný ministerstvom školstva.

22.10.2017

V rámci rozširovania svojich vedomostí a následného využitia v praxi absolvovali dvaja naši kolegovia, konkrétne pani Martina Lorinčíková, regionálna manažérka a pán Jaroslav Svitok, prokurista spoločnosti, kurz "LEKTOR". Kurz je akreditovaný ministerstvom školstva a konal sa pod záštitou Asociácie lektorov a kariérnych poradcov.

   

Po absolvovaní lektorskej prípravy nasledovala úspešná záverečná skúška a obaja si prevzali Osvedčenie s celoštátnou platnosťou. Srdečne gratulujeme.


Víkendová akcia na chate v Radvani nad Dunajom

24.5.2017

Ako býva dobrým zvykom, na uvítanie leta zorganizovala naša regionálna manažérka p.Dudová pre svojich kolegov a priateľov víkendovú akciu na chate v Radvani nad Dunajom. Náš kolega p. Jurík pripravil skvelé halászlé, kapustnicu a na grile pripravené bravčové kolienka a morčacie stehná.

O zábavu bolo taktiež postarané, prvý večer bol vyplnený rockovým koncertom a na druhý deň sa o zábavu postarala miestna kapela Fosilie. Všetci sme si výborne oddýchli, niektorí si vychutnali horúce slnečné lúče a pár dobrovoľníkov sa aj vykúpalo v Dunaji.

Skvelá akcia so skvelými ľuďmi a už teraz sa tešíme na ďalšiu. Karin a Duško, ďakujeme...


Celoslovenská konferencia Reality 2017

18.5.2017

18.05.2017 zorganizovala Realitná únia SR celoslovenskú konferenciu Reality 2017, ktorej sa opäť zúčastnili aj naši kolegovia z centrály spoločnosti Dobré Reality, pán Jaroslav Svitok - prokurista spoločnosti a pán Tomáš Sedlický - oblastný manažér.

Hlavnými témami tejto celodennej akcie boli napríklad: Efektivita realitných portálov, Služby realitných kancelárií očami verejnosti, Manažment predaja, Nové technológie v realitách a podobne. Všetky získané poznatky využívame v rámci celej našej realitnej spoločnosti na poskytovanie čo najkvalitnejších služieb našim klientom.


Školenie maklérov v Nitre DOBRÉ REALITY s.r.o.

17.3.2017

Spoločnosť Dobré Reality venuje zvýšenú pozornosť svojim novým maklérom. Dňa 17.03.2017 sme pre nich zorganizovali v našej pobočke v Nitre seminár pod názvom "Obchodné a komunikačné zručnosti". Seminár viedla pani Veronika Vravková, územná riaditeľka spoločnosti Deluvis, nášho partnera pre hypotekárne a finančné služby. Nosnou témou seminára bolo zvládnutie telefonickej komunikácie s klientom, čo je základný predpoklad pre úspešné napredovanie v kariére realitného makléra.

   

Obsahom takejto vstupnej komunikácie sú základné údaje o maklérovi a realitnej spoločnosti, ponuka spolupráce a prípadné zvládanie klientových námietok, čo by mal ovládať každý profesionálny maklér. Viac o kariére v realitnej spoločnosti DOBRÉ REALITY s.r.o. sa dozviete v sekcii kariera.


Školenie maklérov v Prievidzi

16.2.2017

Dňa 16.02.2017 sme uzavreli úvodnú sériu školení pre našich maklérov záverečným seminárom, ktorý sa uskutočnil na centrále v Prievidzi a zúčastnili sa ho naši kolegovia z pobočiek Prievidza, Zvolen, Banská Bystrica a Bánovce nad Bebravou. Aj tentokrát viedol odborný seminár pán Jaroslav Svitok, prokurista spoločnosti a opäť bol zameraný na vysvetlenie pojmov z firemných interných tlačív, náležitosti kúpnych a nájomných zmlúv, čítanie a vysvetlenie funkcie územných plánov, údaje na liste vlastníctva, vyňatie ornej pôdy z pôdneho fondu a nové legislatívne zmeny pri predaji ornej pôdy.

  Školenie Dobré reality - Prievidza

Ak rozmýšľate o práci realitného makléra, manažéra realitného tímu, alebo uvažujete o otvorení vlastnej kancelárie, obráťte sa na profesionálov a objavte možnosti úspešného rastu pod krídlami silnej a etablovanej spoločnosti. Viac v našej sekci kariera.


Školenie maklérov v Novom Meste nad Váhom

9.2.2017

Dňa 09.02.2017 sa uskutočnilo ďalšie školenie maklérov, tentokrát v priestoroch kancelárie Dobrých Realít v Novom Meste nad Váhom. Absolvovali ho makléri z pobočiek Nové Mesto nad Váhom, Piešťany, Trenčín, Ilava a Bratislava.

Odborný seminár, ktorý viedol pán Jaroslav Svitok, prokurista spoločnosti, bol opäť zameraný na vysvetlenie pojmov z firemných interných tlačív, náležitosti kúpnych a nájomných zmlúv, čítanie a vysvetlenie funkcie územných plánov, údaje na liste vlastníctva, vyňatie ornej pôdy z pôdneho fondu a nové legislatívne zmeny pri predaji ornej pôdy.

Ak rozmýšľate o práci realitného makléra, manažéra realitného tímu, alebo uvažujete o otvorení vlastnej kancelárie, obráťte sa na profesionálov a objavte možnosti úspešného rastu pod krídlami silnej a etablovanej spoločnosti. Viac v našej sekcii kariera.


Školenie maklérov v Nových Zámkoch 2017

26.1.2017

Dňa 26.01.2017 sa konalo školenie maklérov v priestoroch kancelárie DR v Nových Zámkoch za účasti maklérov z pobočiek Nové Zámky, Nitra, Levice a Lučenec. Odborný seminár, ktorý viedol pán Jaroslav Svitok, prokurista spoločnosti, bol zameraný na vysvetlenie pojmov z firemných interných tlačív, náležitosti kúpnych a nájomných zmlúv, čítanie a vysvetlenie funkcie územných plánov, údaje na liste vlastníctva, vyňatie ornej pôdy z pôdneho fondu a nové legislatívne zmeny pri predaji ornej pôdy. Ovládanie týchto tém patrí k všeobecným znalostiam každého profesionálneho realitného makléra.

Makléri spoločnosti DOBRÉ REALITY s.r.o. sú pravidelne školení preto, aby mohli poskytovať najkvalitnejšie služby pre svojich klientov. V prípade, že sa zaujímate o prácu realitného makléra, využite na svoj odborný rast dynamickú, progresívnu spoločnosť, ktorá je garantom úspešnosti našich maklérov a manažérov na realitnom trhu. Viac o kariére v realitnej spoločnosti DOBRÉ REALITY s.r.o. sa dozviete v sekcii kariera.


Koncoročné posedenie maklérov a spolupracovníkov spoločnosti DOBRÉ REALITY 2016

31.12.2016

Šestnásteho decembra 2016 sa konalo koncoročné posedenie maklérov a spolupracovníkov spoločnosti DOBRÉ REALITY v priestoroch Hotela pod Zámkom v Bojniciach.

Koncoročné posedenie v príjemnom prostredí, z ktorého sa stala tradícia, bolo zorganizované ako prejav vďaky pre všetkých našich maklérov a kolegov za ich činnosť v realitnom obchode v uplynulom roku 2016.

Úvodom tejto akcie prokurista spoločnosti pán Jaroslav Svitok prezentoval zmeny, ktoré sa udiali za uplynulý rok 2016 a zdôraznil ich pozitívny dopad na celkový chod spoločnosti. Následne predstavil víziu spoločnosti na rok 2017, prioritne zameranú najmä na náborovú aktivitu a exkluzivitu, ktoré priamo súvisia s úspešným pôsobením maklérov na realitnom trhu.

Oficiálnu časť ukončil zhodnotením výsledkov a odovzdávaním cien najlepším maklérom a manažérom spoločnosti za rok 2016.

Ocenenie Manažér roka 2016 získala pani Karin Dudová z pobočky Nové Zámky, ktorej makléri dosiahli najlepšie výsledky v náboroch aj v predajoch. Ocenenie Nováčik roka 2016 si prevzal pán Richard Sloboda z pobočky Bratislava, ktorý sa od začiatku svojej kariéry realitného makléra aktívne a úspešne zapojil do náborov a predajov nehnuteľností.

Špeciálne ocenenie za lojalitu a dosiahnutý magický finančný obrat v spoločnosti DOBRÉ REALITY si prevzal pán Tomáš Sedlický, manažér pobočky Prievidza. Tretie miesto ako Maklér roka 2016 za dosiahnutý finančný obrat získala pani Karin Dudová z pobočky Nové Zámky. Druhé miesto ako Maklér roka 2016 za dosiahnutý finančný obrat získala pani Danka Vidová z pobočky Prievidza. Najúspešnejším maklérom spoločnosti DOBRÉ REALITY za dosiahnutý finančný obrat v roku 2016 sa stala pani Alica Szokeová z pobočky Nitra. Prvé tri miesta boli finančne odmenené, čo je výzvou aj pre ostatných kolegov v roku 2017.

Neoficiálna časť posedenia sa niesla v znamení voľnej zábavy pri bowlingu, dobrom víne a pečenom prasiatku. Touto cestou ďakujeme všetkým zúčastneným za príjemne prežitý večer a prajeme vám veľa pracovných a osobných úspechov v roku 2017. Ak rozmýšľate o práci realitného makléra, manažéra realitného tímu, alebo uvažujete o otvorení vlastnej kancelárie, obráťte sa na profesionálov a objavte možnosti úspešného rastu pod krídlami silnej a etablovanej spoločnosti. Viac v našej sekcii kariera.