2018

VIANOČNÉ POSEDENIE 2018 - Bojnice, hotel BELASSI ****

Záver roka býva v našej realitnej spoločnosti Dobré Reality spojený s koncoročným posedením. Tentokrát sa akcia s hojnou účasťou maklérov uskutočnila dňa 12.decembra 2018 v hoteli Belassi v Bojniciach. V rámci programu si všetci zúčastnení vypočuli z úst pána Jaroslava Svitka, prokuristu spoločnosti Dobré Reality, tradičné zhodnotenie celého roka 2018 a plány na rok 2019.

Následne boli ocenení naši najúspešnejší kolegovia v kategórii Nováčik roka, Manažér roka a takisto boli ocenení aj traja najúspešnejší realitní makléri v kategórii Dosiahnutý obrat za rok 2018.Ako zlatý klinec programu bolo vystúpenie úspešnej realitnej maklérky z Českej republiky, pani Anny Plagovej, ktorá prijala naše pozvanie a prezradila nám svoj recept na úspech. Vystúpenie bolo veľmi pútavé, hodné zamyslenia a nasledovala po ňom dlhá diskusia s množstvom otázok.

 

Na záver posedenia sme si vychutnali výborné pohostenie. Ďakujeme všetkým našim kolegom za úspechy, ktoré dosiahli v roku 2018. Ďakujeme aj za lojalitu, ktorú prejavili tým, že odolali nekalým praktikám rôznych neserióznych ľudí. A prajeme v mene centrály spoločnosti Dobré Reality všetkým našim kolegom úspešný a vydarený rok 2019. 


Televízia JOJ - relácia Nové bývanie

Dňa 07.10.2018 odvysielala televízia JOJ reláciu Nové bývanie, ktorého sa aktívne zúčastnila aj naša manažérka Alica Szökeová so svojou ponukou 3 - izbového bytu v Nitre.

 

Pre našu kolegyňu to bola skvelá reklama a zároveň svojou účasťou zviditeľnila aj našu spoločnosť Dobré Reality na trhu s nehnuteľnosťami.


Októbrové školenie maklérov v Nových Zámkoch

Dňa 03.10.2018 sme v priestoroch našej kancelárie v Nových Zámkoch zorganizovali školenie maklérov. Hlavným dôvodom školenia bola novelizácia katastrálneho zákona, účinná od 01.10.2018, ktorej znalosť je nevyhnutným faktorom úspešného zvládnutia obchodu pre každého profesionálneho realitného makléra. Školenie viedol Jaroslav Svitok, prokurista spoločnosti Dobré Reality a zúčastnili sa ho naši kolegovia z pobočiek a zastúpení Nové Zámky, Komárno, Štúrovo, Lučenec, Bratislava, Nitra a Čadca.

NoveZamky-Oktober-2018-Dobre-Reality-skolenie-a.jpg   NoveZamky-Oktober-2018-Dobre-Reality-skolenie-b.jpg

Súčasťou školenia bolo aj vypisovanie interných tlačív, práca so zákazkami v našom intranete a zvládanie námietok pri telefonovaní s klientom. Pripravené bolo bohaté občerstvenie, ktorým nás príjemne prekvapili naši kolegovia - oslávenci.

Skolenie-realitny-makler-2018-Dobre-Reality-Nove-Zamky-a.jpg   Skolenie-realitny-makler-2018-Dobre-Reality-Nove-Zamky-c.jpg   Skolenie-realitny-makler-2018-Dobre-Reality-Nove-Zamky-b.jpg

Touto cestou ďakujeme našej regionálnej manažérke, pani Karin Dudovej, za zorganizovanie tejto akcie a takisto patrí veľká vďaka všetkým zúčastneným kolegom, ktorí aj týmto spôsobom prejavili svoju profesionalitu.

Nove Zamky-Oktober-2018-Dobre-Reality-maklery-c.jpg


Víkend plný pohody, zábavy a oddychu v Gothali - Liptovská Osada

V rámci utužovania kolektívu a lepšieho spoznávania sa kolegov z rôznych pobočiek a zastúpení našej spoločnosti Dobré Reality sme od 14. do 16. septembra 2018 zorganizovali pre všetkých našich maklérov víkend plný pohody, zábavy a oddychu. Akcia sa uskutočnila v krásnom prostredí rekreačného komplexu Gothal Liptovská Osada.

Liptovska-osada-dobre-reality-gothal-c1.jpg   Liptovska-osada-dobre-reality-gothal-a1.jpg   Liptovska-osada-dobre-reality-gothal-b1.jpg

Tri dni nám ubehli ako voda, ale stihli sme kopec aktivít a zábavy. Pochutili sme si na pečenom prasiatku a grilovaných špecialitách, zorganizovali sme hromadný nájazd na liptovské dubáky a užili sme si dokonalý relax v miestnom vodnom svete. Pri večernej zábave nám do tanca zaspievala naša talentovaná kolegyňa Alica Szökeová. Všetci sme sa zhodli na tom, že to bol vydarený víkend, ktorú si určite radi zopakujeme, pretože akcie tohto druhu sú veľmi dôležité pre správne fungovanie vnútrofiremnej klímy, čo sa následne prejavuje na úspešných obchodoch a spokojných klientoch.

Liptovska-osada-dobre-reality-gothal-makler.jpg

Ďakujeme všetkým zúčastneným za skvelý zážitok a dobrú náladu. Špeciálne poďakovanie patrí našej manažérke Veronike Vravkovej a spoločnosti Deluvis za spoluorganizáciu tejto akcie. 

dobre-reality-Liptovska-osada-gothal-realitna-kancelaria-a1.jpg   dobre-reality-Liptovska-osada-gothal-realitna-kancelaria-b1.jpg     dobre-reality-Liptovska-osada-gothal-realitna-kancelaria-d1.jpg

Víkendová akcia na chate v Radvani nad Dunajom, 22 - 24. 6. 2018

Začiatok letnej sezóny v tíme našej regionálnej manažérky Karin Dudovej sa už tradične spája s víkendovou akciou na chate v Radvani nad Dunajom. Aj tento rok bolo postarané o bohaté pohostenie a skvelú zábavu. Všetci zúčastnení sa zhodli na tom, že to bola opäť vydarená akcia, ktorá utužuje kolektív a pridáva novú chuť a elán do ďalšej práce v kariére realitného makléra. 

Ďakujeme Karin Dudovej za zorganizovanie akcie, Duškovi Juríkovi za jeho kuchárske umenie a všetkým zúčastneným za skvelú náladu.

   

 


Celoslovenský firemný seminár v hoteli Belassi **** v  Bojniciach.

Dňa 24.05.2018  sme v hoteli Belassi**** v  Bojniciach usporiadali pre našich maklérov celoslovenský firemný seminár.

Prioritnou témou boli dôležité informácie ohľadne zmien v narábaní s osobnými údajmi (tzv. GDPR). Je to nové nariadenie o ochrane osobných údajov, účinné od 25.05.2018, ktoré vyšlo z dielne Európskej komisie a Rady EÚ, platné vo všetkých členských štátoch EÚ.

 

  

Ako prekvapenie bola záverečná téma, kde sa naši kolegovia okrem zaujímavých informácií o budovaní dobrého mena a osobnej značky realitného makléra dozvedeli aj osvedčené tipy a triky najúspešnejších realitných maklérov, ktoré pomáhajú stať sa z priemerného realitného makléra tým najlepším.

   
   

Celý seminár s hojnou účasťou viedol pán Jaroslav Svitok, prokurista spoločnosti Dobré Reality. Realitná spoločnosť Dobré Reality aj takýmito aktivitami pomáha svojim realitným maklérom stať sa úspešnými profesionálmi na realitnom trhu.


Motivačný seminár  22. marca 2018 v Nových Zámkoch

Jarnú sezónu na realitnom trhu sme pre našich maklérov odštartovali motivačným seminárom, ktorý sa uskutočnil 22.marca 2018 v Nových Zámkoch.

   

 

Seminár viedla známa numerologička Ľubka Holečková, ktorá sa okrem numerológie úspešne venuje aj obchodovaniu s realitami v našej spoločnosti Dobré Reality.

 

 

Akcia bola mimoriadne úspešná a vyvolala pozitívne ohlasy od všetkých zúčastnených maklérov, ktorí sa zišli v hojnom množstve. Okrem odborných seminárov organizujeme pre našich maklérov aj semináre motivačné, nakoľko si uvedomujeme ich dôležitosť pre dosiahnutie úspechov v pracovnej sfére. Touto cestou ešte raz ďakujeme Ľubke Holečkovej za skvelý zážitok, našej regionálnej manažérke Karin Dudovej za organizáciu tejto akcie a všetkým ostatným kolegom za účasť.