2018 - DOBRÉ REALITY s.r.o

2018

Víkendová akcia na chate v Radvani nad Dunajom, 22 - 24. 6. 2018

Začiatok letnej sezóny v tíme našej regionálnej manažérky Karin Dudovej sa už tradične spája s víkendovou akciou na chate v Radvani nad Dunajom. Aj tento rok bolo postarané o bohaté pohostenie a skvelú zábavu. Všetci zúčastnení sa zhodli na tom, že to bola opäť vydarená akcia, ktorá utužuje kolektív a pridáva novú chuť a elán do ďalšej práce v kariére realitného makléra. 

Ďakujeme Karin Dudovej za zorganizovanie akcie, Duškovi Juríkovi za jeho kuchárske umenie a všetkým zúčastneným za skvelú náladu.

 


Celoslovenský firemný seminár v hoteli Belassi **** v  Bojniciach.

Dňa 24.05.2018  sme v hoteli Belassi**** v  Bojniciach usporiadali pre našich maklérov celoslovenský firemný seminár.

Prioritnou témou boli dôležité informácie ohľadne zmien v narábaní s osobnými údajmi (tzv. GDPR). Je to nové nariadenie o ochrane osobných údajov, účinné od 25.05.2018, ktoré vyšlo z dielne Európskej komisie a Rady EÚ, platné vo všetkých členských štátoch EÚ.

 

  

Ako prekvapenie bola záverečná téma, kde sa naši kolegovia okrem zaujímavých informácií o budovaní dobrého mena a osobnej značky realitného makléra dozvedeli aj osvedčené tipy a triky najúspešnejších realitných maklérov, ktoré pomáhajú stať sa z priemerného realitného makléra tým najlepším.

   
   

Celý seminár s hojnou účasťou viedol pán Jaroslav Svitok, prokurista spoločnosti Dobré Reality. Realitná spoločnosť Dobré Reality aj takýmito aktivitami pomáha svojim realitným maklérom stať sa úspešnými profesionálmi na realitnom trhu.


Motivačný seminár  22. marca 2018 v Nových Zámkoch

Jarnú sezónu na realitnom trhu sme pre našich maklérov odštartovali motivačným seminárom, ktorý sa uskutočnil 22.marca 2018 v Nových Zámkoch.

   

 

Seminár viedla známa numerologička Ľubka Holečková, ktorá sa okrem numerológie úspešne venuje aj obchodovaniu s realitami v našej spoločnosti Dobré Reality.

 

 

Akcia bola mimoriadne úspešná a vyvolala pozitívne ohlasy od všetkých zúčastnených maklérov, ktorí sa zišli v hojnom množstve. Okrem odborných seminárov organizujeme pre našich maklérov aj semináre motivačné, nakoľko si uvedomujeme ich dôležitosť pre dosiahnutie úspechov v pracovnej sfére. Touto cestou ešte raz ďakujeme Ľubke Holečkovej za skvelý zážitok, našej regionálnej manažérke Karin Dudovej za organizáciu tejto akcie a všetkým ostatným kolegom za účasť.