2019

Koncoročné posedenie spoločnosti Dobré reality - Bojnice, Hotel BELASSI**** 

Koncoročné posedenie realitných maklérov našej spoločnosti Dobré reality sa už stalo tradíciou a ani tento rok to nebolo inak. Akciu sme uskutočnili dňa 12.12.2019 v hoteli Belassi v Bojniciach. Naši realitní makléri si vypočuli zhodnotenie tohtoročných výsledkov, plány na rok 2020 a boli im predstavené aktivity, ktoré podporujú zviditeľňovanie realitných maklérov Dobrých Realít na webe a sociálnych sieťach.

   

Následne sme ocenili našich najúspešnejších a najaktívnejších kolegov a kolegyne.

     

Veľká vďaka ale patrí všetkým členom Dobrých Realít, ktorí majú svoju zásluhu na fungovaní našej firmy.

 

Na záver sme si vychutnali skvelý obed hotelového šéfkuchára. V mene centrály našej spoločnosti Dobré Reality ďakujeme všetkým kolegom za spoluprácu a lojalitu v roku 2019 a prajeme veľa osobných aj pracovných úspechov v roku 2020.   


Novembrový odborný seminár v Nových Zámkoch

Dňa 12. novembra 2019 sme v Nových Zámkoch pre našich realitných maklérov zorganizovali v spolupráci so spoločnosťou Tesco copiers zaujímavý seminár s názvom "Biznis etiketa v praxi". Každý profesionálny realitný maklér vie, že okrem odborných znalostí je v našom biznise veľmi dôležitá úroveň komunikácie s klientom, kreativita a tiež osobné vyžarovanie, tzv. soft skills (mäkké zručnosti).

   

Tento druh seminára  je podporovaný Európskym sociálnym fondom a Európskym fondom regionálneho rozvoja a je vedený profesionálnym školiteľom.


Septembrový firemný teambuilding na Liptove.

Posledný septembrový víkend sa v spoločnosti Dobré Reality niesol v duchu firemného teambuildingu. Tentokrát sme ho pre našich realitných maklérov zorganizovali v krásnom prostredí Liptova, konkrétne v obci Liptovská Sielnica. 

Celý víkend panovala výborná nálada a okrem poriadnej grilovačky sme stihli aj turistiku. Súčasťou piatkového večera bolo oceňovanie našich kolegov, ktorí boli najúspešnejší v súťaži o nové nábory nehnuteľností.

jarny-seminar-dr-2019a.jpg   jarny-seminar-dr-2019b.jpg

Na konci víkendu všetci zúčastnení zhodne konštatovali, že to bol opäť skvelý zážitok a už teraz sa všetci tešíme na ďalšiu akciu. Ak chcete aj vy zažiť takúto skvelú atmosféru, pridajte sa do tímu našich realitných maklérov. 

jarny-seminar-dr-2019a.jpg   jarny-seminar-dr-2019b.jpg   jarny-seminar-dr-2019c.jpg

Júnová akcia na chate v Radvani nad Dunajom.

Predposledný júnový víkend naša regionálna manažérka Karin Dudová už tradične zorganizovala pre svoj tím realitných maklérov a manažérov akciu na chate v Radvani nad Dunajom. Počasie vyšlo ako na objednávku, náš kolega alias šéfkuchár Dušan Jurík pre nás pripravil samé dobroty, o hudbu bolo postarané, takže nám nič nebránilo prežiť krásny víkend so skvelými ľuďmi. 

jarny-seminar-dr-2019a.jpg   jarny-seminar-dr-2019b.jpg   jarny-seminar-dr-2019c.jpg

Za Centrálu spoločnosti Dobré Reality srdečne ďakujeme a tešíme sa na ďalšiu akciu. Aktivity tohto druhu sú dôležitou súčasťou stmeľovania kolektívu a budovania dôvery, preto na ne v rámci ďalších činností, zameraných na profesionálny rast každého realitného makléra, takisto kladieme veľký dôraz.


Dobré Reality a spoločnosť Datart pre klientov pripravili exkluzívny darček.

V rámci rozširovania a poskytovania komplexných služieb našou spoločnosťou Dobré Reality sme pre všetkých klientov pripravili exkluzívny darček. Aký? Dohodli sme so spoločnosťou Datart VIP členstvo so zvýhodnenými cenami naprieč celým sortimentom, ktorý spoločnosť Datart ponúka. Bližšie informácie o tejto akcii sa klienti dozvedia od svojich realitných maklérov.

Sme hrdí na to, že aj vďaka našim výsledkom na realitnom trhu nás spoločnosť Datart oslovila a zaradila medzi svojich exkluzívnych partnerov.


Výstava Celoslovenské dni poľa v obci Dvory nad Žitavou 

V dňoch 4. - 5. 6. 2019 sa v obci Dvory nad Žitavou uskutočnila výstava Celoslovenské dni poľa. V rámci vystavovateľov sa zúčastnil na tejto akcii aj náš kolega, pán Marek Polák z pobočky Nové Zámky. Marek sa okrem realitnej činnosti venuje aj profesii finančného sprostredkovateľa, a preto využil možnosť vystaviť reklamné pútače oboch spoločností.

Aj touto cestou ďakujeme nášmu kolegovi za jeho iniciatívu zviditeľňovania spoločnosti Dobré Reality na slovenskom trhu.


JARNÝ SEMINÁR

Nakoľko sa blíži ďalšia sezóna na trhu s nehnuteľnosťami, zorganizovali sme aj tento rok pre našich kolegov jarný seminár. Za hlavné témy sme vybrali "Metódy moderného realitného makléra" a "Cesta k úspechu". Seminár sme postupne uskutočnili na vybraných pobočkách a viedol ich pán Jaroslav Svitok, prokurista spoločnosti Dobré Reality. 

jarny-seminar-dr-2019a.jpg   jarny-seminar-dr-2019b.jpg   jarny-seminar-dr-2019c.jpg

Maklérov spoločnosti DOBRÉ REALITY s.r.o. pravidelne školíme, aby mohli poskytovať tie najkvalitnejšie služby pre svojich klientov. V prípade, že sa zaujímate o prácu realitného makléra, využite na svoj odborný rast dynamickú, progresívnu spoločnosť, ktorá je garantom úspešnosti našich maklérov a manažérov na realitnom trhu. Viac informácií o možnostiach sebarealizácie v realitnej spoločnosti DOBRÉ REALITY s.r.o. sa dozviete v sekcii kariera.