2020

Koniec roka spoločnosti Dobré Reality - oceňujeme našich najúspešnejších realitných maklérov.

Koniec roka býva v našej spoločnosti Dobré Reality spojený spoločnou akciou, v rámci ktorej okrem iného programu oceňujeme našich najúspešnejších realitných maklérov.

Tento rok je výnimočný, takže sme oceňovali v "komornejšej" atmosfére. Pevne však všetci veríme, že v budúcom roku sa všetko vráti do normálu a my budeme pokračovať v našich obľúbených tradičných akciách.

Viac informácií o možnostiach sebarealizácie v realitnej spoločnosti DOBRÉ REALITY s.r.o. sa dozviete v sekcii kariera.


Jesenný seminár

Jesenná sezóna na trhu s nehnuteľnosťami odštartovala a my sme pre našich kolegov pripravili seminár, zameraný na úspešné vkročenie do sezóny. Seminár sa uskutočnil v Nových Zámkoch a bol zameraný na telefonáty s klientmi a prípravu nehnuteľnosti, určenej na predaj či prenájom.

Maklérov spoločnosti DOBRÉ REALITY s.r.o. pravidelne školíme, aby mohli poskytovať tie najkvalitnejšie služby pre svojich klientov.

V prípade, že sa zaujímate o prácu realitného makléra, využite na svoj odborný rast dynamickú, progresívnu spoločnosť, ktorá je garantom úspešnosti našich maklérov a manažérov na realitnom trhu.

Viac informácií o možnostiach sebarealizácie v realitnej spoločnosti DOBRÉ REALITY s.r.o. sa dozviete v sekcii kariera.


Letný seminár

Letné dovolenky sú momentálne všade v plnom prúde, ale my v Dobrých Realitách stíhame popri oddychu aj pracovať. Do tímu nám pribudli noví kolegovia, a preto sme pre nich v Prievidzi zorganizovali seminár. Seminár bol zameraný predovšetkým na prácu s listom vlastníctva, katastrálnymi mapami a telefonátmi na studené kontakty.

Maklérov spoločnosti DOBRÉ REALITY s.r.o. pravidelne školíme, aby mohli poskytovať tie najkvalitnejšie služby pre svojich klientov. V prípade, že sa zaujímate o prácu realitného makléra, využite na svoj odborný rast dynamickú, progresívnu spoločnosť, ktorá je garantom úspešnosti našich maklérov a manažérov na realitnom trhu.

Viac informácií o možnostiach sebarealizácie v realitnej spoločnosti DOBRÉ REALITY s.r.o. sa dozviete v sekcii kariera.


Júnová chatovačka v Radvani nad Dunajom

Rok sa s rokom stretol, karanténne opatrenia konečne skončili a tak nám už našťastie nič nezabránilo opäť sa stretnúť na našej tradičnej júnovej akcii na chate v malebnej obci Radvaň nad Dunajom. 

Organizácia zo strany našej regionálnej manažérky Karin Dudovej bola tradične výborná, rovnako aj kuchárske umenie kolegu Duška Juríka a zahanbiť sa veru nedali ani naše kolegyne so svojimi skvelými koláčmi, zákuskami či slanými pochúťkami.

Akcia bola o to krajšia, že viacerí z nás sme sa zo známych príčin dlhšiu dobu nevideli. Výborne sme sa zabavili, odreagovali a po skvelom víkende sme sa plní elánu opäť začali venovať realitnému biznisu.