2021

Záver roka.

Záver roka býva v našej spoločnosti Dobré Reality spojený s celofiremným koncoročným posedením a oceňovaním najúspešnejších kolegov. Nakoľko ani tento rok nám situácia nedovolila usporiadať hromadnú akciu, opäť sme sa zišli iba v užšom kruhu a ocenili našich najúspešnejších kolegov a kolegyne. Veľká vďaka však patrí všetkým našim maklérom, ktorí prispeli svojou aktivitou k celkovému úspechu. 

   

Jesenný teambuilding v Rajeckej Lesnej.

September je povestný svojim slnečným ustáleným počasím a my sme sa ho rozhodli opäť využiť na našu jesennú firemnú akciu. Ubytovaní sme boli v krásnom prostredí chatovej oblasti v dedinke Rajecká Lesná. Nálada bola výborná a v rámci programu bolo na výber viacero možností. Niektorí kolegovia si vybrali výstup na Kľak, iní navštívili malebnú dedinku Čičmany či betlehem v Rajeckej Lesnej. Ostatní optimisti sa vybrali na huby. Síce neúspešne, ale tie kilometre v nohách stáli za to. Pri večernej vatre sme popri opekaní prebrali aj pracovné záležitosti a do toho nám ako hudobný podmaz zo všetkých strán vytrubovali jelene. Oddýchnutí po príjemne strávenom víkende sme sa mohli opäť vrhnúť do víru jesennej sezóny v realitnom biznise. Ak uvažujete nad kariérou realitného makléra a popritom by ste chceli zažiť čaro našich firemných akcií, pridajte sa do tímu obchodníkov v našej spoločnosti Dobré Reality.

  

  


Júnová chatovačka v Radvani nad Dunajom.

Každý rok v júni naša regionálna manažérka Karin Dudová organizuje víkendovú chatovačku v krásnom prostredí malebnej dedinky Radvaň nad Dunajom.

 

Tradíciu dodržala aj tento rok, takže sme sa opäť stretli a užili si skvelú náladu, jedlo aj zábavu. Počasie bolo výborné, takže sme si popri relaxovaní užili aj dostatok slnečných lúčov.

   

Takto dobre naladení sme sa po víkende opäť mohli pustiť do práce na realitnom trhu. Ďakujeme všetkým zúčastneným kolegom za výbornú akciu a už teraz sa tešíme na ďalšiu.


Prvá polovica roka 2021, bohatého na rôzne opatrenia a obmedzenia, skončila, a aj z tohto dôvodu sme zvolali našu manažérsku radu.

Bolo to stretnutie plné informácií a poznatkov, umocnené príjemným prostredím elegantnej reštaurácie so záhradou hotela Belassi v Bojniciach..

Poučení z predchádzajúcich mesiacov sme pre úspešné fungovanie našej firmy spoločne dohodli stratégiu na ďalšie obdobie. Všetkým našim manažérom v mene Centrály spoločnosti Dobré Reality ďakujeme za ich profesionálny prístup a pozitívnu energiu, ktorou spoločne napĺňame filozofiu našej firmy. A tou je vytváranie úspešných realitných príbehov so spokojnými klientmi.