2021

Júnová chatovačka v Radvani nad Dunajom.

Každý rok v júni naša regionálna manažérka Karin Dudová organizuje víkendovú chatovačku v krásnom prostredí malebnej dedinky Radvaň nad Dunajom.

 

Tradíciu dodržala aj tento rok, takže sme sa opäť stretli a užili si skvelú náladu, jedlo aj zábavu. Počasie bolo výborné, takže sme si popri relaxovaní užili aj dostatok slnečných lúčov.

   

Takto dobre naladení sme sa po víkende opäť mohli pustiť do práce na realitnom trhu. Ďakujeme všetkým zúčastneným kolegom za výbornú akciu a už teraz sa tešíme na ďalšiu.


Prvá polovica roka 2021, bohatého na rôzne opatrenia a obmedzenia, skončila, a aj z tohto dôvodu sme zvolali našu manažérsku radu.

Bolo to stretnutie plné informácií a poznatkov, umocnené príjemným prostredím elegantnej reštaurácie so záhradou hotela Belassi v Bojniciach..

Poučení z predchádzajúcich mesiacov sme pre úspešné fungovanie našej firmy spoločne dohodli stratégiu na ďalšie obdobie. Všetkým našim manažérom v mene Centrály spoločnosti Dobré Reality ďakujeme za ich profesionálny prístup a pozitívnu energiu, ktorou spoločne napĺňame filozofiu našej firmy. A tou je vytváranie úspešných realitných príbehov so spokojnými klientmi.