2022

Oceňovanie našich najaktívnejších realitných maklérov.
Vzhľadom na výborné výsledky, ktoré naši kolegovia realitní makléri dosahujú, začali sme tých najaktívnejších pravidelne oceňovať. Okrem získaného certifikátu je to aj finančná odmena. Aj týmto spôsobom sa snažíme motivovať každého makléra nášho realitného tímu k dosahovaniu vyšších výkonov, a tým pádom aj úspechov na realitnom trhu.

Ak sa chcete aj vy stať členom našej spoločnosti Dobré Reality a pridať sa k úspešným profesionálom, kontaktujte nás. 


Jún v našej spoločnosti Dobré Reality si už nevieme predstaviť bez víkendovej akcie na chate v Radvani nad Dunajom, organizovanej našou regionálnou manažérkou Karin Dudovou. Všetko bolo opäť perfektne zosúladené, nálada bola výborná, šéfkuchár Dušan sa ako tradične prekonával, užili sme si karaoke šou a počasie nám tiež vyšlo ako na objednávku. Popri oddychu sme stihli prebrať aj niektoré pracovné veci. Ďakujeme všetkým zúčastneným kolegom a tešíme sa na ďalšiu akciu.


Základy úspešného predaja.

To bola téma ďalšieho kola školení v našej spoločnosti Dobré Reality. Zorganizovali sme ho pre našich kolegov, nakoľko vieme, že neustále vzdelávanie je súčasťou profesionálneho rastu každého úspešného realitného makléra. Aj touto cestou sa spoločnosť Dobré Reality svojimi vysoko profesionálnymi službami, poskytovanými našim klientom, udržuje medzi lídrami na realitnom trhu. 

Viac informácií sa v prípade záujmu dozviete na našom webe v sekcii kariéra.


 

 

Ako sa môže stať z realitného makléra televízna hviezda?

Veľmi jednoducho. Stačí, aby mal vo svojej ponuke atraktívnu nehnuteľnosť vo vyhľadávanej lokalite. K tomu ešte kúsok šťastia, následne telefonát od tvorcov relácie Nové bývanie a realitný maklér je odrazu súčasťou natáčania televízneho programu. Takto sa to odohralo aj v prípade nášho kolegu Dominika Rovňana so zaujímavou nehnuteľnosťou v Banskej Štiavnici, ktorú má vo svojej ponuke. Dominik získal nové cenné skúsenosti a ako sebe, tak aj našej spoločnosti Dobré Reality zabezpečil skvelú reklamu. Ďakujeme.