Vzdelávanie v spoločnosti Dobré Reality

Rozhodli ste sa pre kariéru realitného makléra! Práca realitného makléra je životný štýl. Naša práca nekončí slovom „padla“. Obchodníkom ste 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Nemáte pracovnú dobu a nikto vám neprikazuje, koľko máte pracovať. Sami musíte vedieť, koľko by ste mali pracovať, aby ste sa vo svojej kariére posúvali vpred. Aby ste boli úspešní, je potrebné neustále na sebe pracovať, pretože konkurencia je veľká a klienti si starostlivo vyberajú, s kým budú spolupracovať pri predaji svojich nehnuteľností.

Spoločnosť DOBRÉ REALITY s.r.o. pôsobí na slovenskom trhu už viac ako desať rokov a počas tejto doby sa stala pre našich klientov garantom profesionálneho prístupu, bezpečného a rýchleho servisu pri predaji a kúpe nehnuteľnosti.

Ak chcete byť súčasťou dynamického a priateľského kolektívu, mať k dispozícii skúsených kolegov, nadštandardné finančné ohodnotenie a zaujímavé možnosti odborného a profesijného rastu, vyberte si kariéru u nás. Životopis si môžete zaslať na e-mailovú adresu svitok-ZVNC-dobrereality.sk My vás budeme kontaktovať a dohodneme si s vami termín osobného stretnutia.

Akadémia vzdelania v spoločnosti Dobré Reality krok po kroku:

Maklér „junior“

Maklér „junior“ je začínajúci realitný maklér. Pre začínajúcich maklérov centrála spoločnosti organizuje pravidelne jednodňové teoretické a praktické semináre s nasledovným zameraním:

 1. zásady úspešného realitného makléra;
 2. etický kódex a zodpovednosť realitného makléra;
 3. proces náboru nehnuteľností;
 4. rady a tipy kolegov z realitnej praxe;
 5. úspešná prezentácia nehnuteľností a náležitosti pri predaji;
 6. kataster nehnuteľností;
 7. základné zmluvné typy, ktoré chránia klientov aj maklérov;
 8. financovanie nákupu nehnuteľnosti.

Na rozdiel od konkurenčných spoločností sú semináre organizované pre našich maklérov bezplatné a nevyberáme za ne žiadne poplatky! Seminár organizujeme maximálne pre 10 osôb, aby sa školiteľ mohol jednotlivo venovať každému účastníkovi. Po zaškolení na „junior makléra“ dohliada pridelený manažér, ktorý zabezpečí jeho praktické tréningové kurzy v teréne.

Maklér „senior“ – pokročilý realitný maklér

Cieľom školení pre pokročilých realitných maklérov nie je len upevnenie základov v oblasti predajných zručností, ale aj zlepšenie vyjednávacích a argumentačných schopností, získanie daňových a právnych vedomostí, zlepšenie starostlivosti o klientsku základňu a návod na budovanie úspešného referenčného biznisu.

Základné body seminárov pre „senior maklérov“:
 1. dlhodobá práca s klientom a budovanie referenčného biznisu;
 2. zlepšenie predajných techník realitného makléra – rady od najúspešnejších;
 3. právne aspekty pri predaji nehnuteľností;
 4. daňové aspekty pri predaji nehnuteľností;
 5. prevody podielov v družstvách a spoločnostiach;
 6. špecifiká pri predaji pozemkov;
 7. predaj developerských projektov a priemyselných celkov;
 8. kataster nehnuteľností a pokročilé funkcie katastrálneho portálu.

Po každom úspešne ukončenom seminári získa realitný maklér od spoločnosti Dobré Reality certifikát, ktorý osvedčuje jeho dosiahnuté realitné vzdelanie.

Odborné a vzdelávacie kurzy spoločnosti Dobré Reality

Odborný seminár v Prievidzi

Tentokrát je školenie zamerané na odborné témy spojené s praktickými ukážkami. Odborné školenia sú smerované tak, aby všetci realitní makléri mohli po ich absolvovaní poskytovať svojim klientom profesionálne služby. Naši realitní makléri vedia, že úspešný obchod je založený na dôvere klienta a vzájomne vybudovanom obchodnom vzťahu. Len spokojný klient poskytne pozitívnu referenciu a odporučí naše služby ďalej.  

  Odborný seminár v Prievidzi

Odborný seminár realitnej spoločnosti Dobré Reality v Martine

 

Odborný seminár spoločnosti Dobré Reality v Martine sa konal v priestoroch štvorhviezdičkového hotela Turiec. Seminár sa konal pre maklérov pobočiek Poprad, Banská Bystrica, Banská Štiavnica, Žilina, Martin, Prievidza, Partizánske.

Prednáška bola zameraná na techniky overovania technického a právneho stavu nehnuteľností, ktorých predaj a prenájom sprostredkúva spoločnosť Dobré Reality.

Semináru sa zúčastnila riaditeľka partnerskej finančnej spoločnosti , ktorej cieľom bolo zefektívniť a urýchliť procesy vybavovania hypotekárnych úverov v spolupráci s realitnými maklérmi spoločnosti.

V poslednej časti semináru sme priblížili účastníkom spoločnosti problematiku katastrálnych máp a geometrických plánov.

V prípade, že sa zaujímate o prácu realitného makléra, alebo chcete otvoriť kanceláriu s vlastným tímom realitných maklérov, využite na svoj odborný rast dynamickú, progresívnu spoločnosť, ktorá je garantom úspešnosti našich maklérov a manažérov na realitnom trhu. Viac o kariére v realitnej spoločnosti Dobré Reality sa dozviete v sekcii kariéra.

 

Odborný seminár spoločnosti Dobré Reality v Nitre


V kongresovom školiacom centre Agroinštitút Nitra sa uskutočnil odborný seminár spoločnosti Dobré Reality. Garantom seminára bola centrála spoločnosti.

Riaditeľ spoločnosti sa vo svojich prednáškach zameral na zvyšovanie kvality nami poskytovaných služieb a za pomoci audiovizuálnej techniky odprezentoval konkrétne príklady rýchleho a úspešného riešenia obchodných prípadov realizovaných našou spoločnosťou.

Na seminár prijala pozvanie riaditeľka našej partnerskej finančnej spoločnosti, ktorá vystúpila k problematike financovania kúpy nehnuteľnosti. Zamerala sa aj na rýchlu komunikáciu a súčinnosť s našimi realitnými maklérmi s cieľom zefektívniť a urýchliť vybavenie úveru na financovanie kúpy nehnuteľnosti našim klientom.

Na záver semináru manažér pre obchod spoločnosti prebral problematiku katastrálnych máp a geometrických plánov, dôležitých hlavne pri predaji rodinných domov a pozemkov. Následne sa podelil o svoje skúsenosti z praxe, vyzdvihol fungovanie spoločnosti Dobré Reality a počet obchodných príležitostí, ktoré mu zabezpečila naša spoločnosť v krátkej dobe jeho fungovania u nás prostredníctvom nášho systému inzercie a exportov.


Odborný seminár v Nových Zámkoch